• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

 

"Lačen sem letenja," si dejal, ko smo ostali šli v zrak, ti pa si še čakal na ugoden veter. Ob pristajanju si vriskal in nas, svoje sojadralce, kar objel ves zadovoljen in hvaležen za to noro izkušnjo. Jazo, bil si dokaz, da starost lahko le viša strasti. Ti si pri svojih 64 letih odkril strast do letenja. Od tedaj si nam bil zgled kako imeti hobi rad, kako ljubiti življenje. Danes pa nam zapuščaš dediščino železne volje in brezmejnega poguma. Hvala in se srečamo na nebu! 

Pogreb bo v torek 08.11.2016 ob 15.30h v Kobaridu. V torek od 12h do pogreba bo ležal v mrliški vežici na kobariškem pokopališču.

© 2014 Društvo Adrenalin