• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Pozdravljeni,

kot vsako leto moramo tudi letos pokositi travo in urediti naše vzletno mesto na Stolu. Letošnja akcija bo bolj umirjena, saj je potrebno le pokositi travo in odstraniti  kak kamen na spodnjem vzletišču.

Delavna akcija bo v soboto 27.6 z pričetkom ob 8h pri baru Teja. Prosim bodite točni zaradi organiziranega  prevoza na vzletno mesto.

1.7.2015 pričnemo z 10. Ligo Adrenalin 2015, rad bi vas ponovno spomnil , da če ima kdo čas pomagat naj mi prosim to sporoči. Do sedaj so se javila sama dekleta ampak upam, da se bo javu tud kak djc.

Priporočeno orodje: grablje za seno,rokavice in seveda dobra volja.

Da ne bomo samo o delu,  par članov, bolj aktivnih je predlagalo kak izlet (Jeram, Tomo ,Simch..). Letenje po Balkanu oziroma Črna Gora je bla v debati. Če bo prišlo do realizacije, bo seveda klub pomagal pri finančni organizaciji tega potovanja seveda za člane društva Adrenalin. Ideje in predloge prosim pišite na našo FB stran.

Toliko za enkrat, se vidimo v soboto.

Lepo pozdrav,

Jurij Fratina

© 2014 Društvo Adrenalin