• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

 

V društvu Adrenalin smo v soboto 11.4.2015 organizirali prvo letošnjo delavno akcijo, na kateri smo postorili ogromno. Zamenjali smo kritine kozolca na pristajalnem mestu v Kobaridu, prebarvali in utrdili kozolec na pristanku v Podbeli, počistili celotno okolico pri baru Teja - Petrola, pristajalnega mesta Kobarid. Na vzletišču Srednji vrh (Matajur) smo zamenjali dotrajani kozolec z novim, ter pripravili vsa vzletna in pristajalna mesta za pričetek sezone 2015. Za sobotni vrhunec pa smo člani in članice pripravili tradicionalni žur na Zadrugi v Drežnici, kjer se je rajalo do poznih jutranjih ur. Ob tej priložnosti bi se zahvalil vsem članom kateri ste se udeležili delovne akcije, članom kateri so previjali rezervna padala in  Klavdiju, kateri že vrsto let skrbi za šolanje podmladka v našem društvu.

 

 

© 2014 Društvo Adrenalin